Beh na Malinné 5. ročník

KDE?

Parkovisko Hrabovo (Ružomberok)

KEDY?

11.10.2020 (Nedeľa)

ŠTART

Detské a žiacke kategórie 10:00 hod.
Hlavné kategórie 11:00

HLAVNÁ TRAŤ

3,9km

ŠTARTOVNÉ

online 0€, na mieste: 3€

 Všetky potrebné informácie nájdete po kliknutí na Propozície. 

Prezentácia: V deň pretekov v priestore štartu 8,00 – 9,30 hod. resp. najneskôr 30 min. pred štartom príslušnej kategórie pre online prihlásených.

Štartovné: Pre online prihlásených 0€ a pre prihlásených na mieste 3€. Všetky detské kategórie až po kategórie juniorov vrátane hobby kategórie štartovné neplatia.

Ceny: Prví traja pretekári v kategóriách od kategórie deti 3 budú vyhlásení a obdržia medaily a diplomy. Kategórie deti 1 a 2 dostanú účastnícku medailu. Po ukončení pretekov bude pripravená pre všetkých štartujúcich pretekárov tombola.

Trať: 

Trasa dlhá:
Štart parkovisko Hrabovo 554 m.n.m. a cieľ konečná stanica sedačky, 1203 m.n.m., prevýšenie, 638 m, dĺžka 3,86 km. Trasa vedie po zjazdovke od parkoviska Hrabovo popri Chate Dária, popri sedačkovej lanovke do konečnej stanice sedačkovej lanovky. Povrch trate Zvážnica, lesný chodník, horský skalnatý chodník
Trasa krátka:
Štart parkovisko Hrabovo 554 m.n.m. a cieľ Chata Dária, 945m.n.m., prevýšenie, 390 m, dĺžka 2,52 km. Trasa vedie po zjazdovke od parkoviska Hrabovo ku Chate Dária. Povrch trate Zvážnica, lesný chodník, horský skalnatý chodník
Trasa deti, žiaci:
Štart a cieľ na parkovisku Hrabovo o dĺžke 50, 100, 400, 800 a 1200 metrov, s malým prevýšením a beží sa v blízkosti štartu a cieľa po asfaltovej ceste, tráva, štrk.

Občerstvenie: Organizátor zabezpečí občerstvenie a pitný režim v priestore štartu a cieľa pre všetkých pretekárov.

Organizátori:

Riaditeľ pretekov: Róbert Kolár
Veliteľ tratí: Tomáš Gazdarica
Štartér: Ján Svrček
Hlavný rozhodca: Lubomír Kubáň
Časomerači: Časomiera pt
Autor trate: Tomáš Gazdarica
Zdrav. služba: HZS