Štefanský beh 5. ročník

Kde?

Pred Hotelom Kultúra

Kedy?

26.12.2022 (Pondelok)

Štart

Hromadný štart 13:00

Trať

Hlavná trať 10km
Krátka trať 5km

Štartovné

Online 10€
Na mieste 15€

Zabavme sa spoločne

Naším cieľom je tento rok priniesť príjemnú vianočnú náladu medzi všetkých návštevníkovpodporovateľov a bežcovNajväčšia odmena pre nás organizátorov, dobrovoľníkov je Vaša účasť a čas prežitý s priateľmi. 

 

Pripravili sme si pre vás

Organizátor vyhlasuje pre tieto preteky špeciálnu kategóriu: ,,Zabavme sa spoločne,, z minulých rokov to poznáme ako “HOBBY TRAŤ,” ktorá bude vyhlásená samostatne a môže sa do nej zapojiť, každý pretekár. Odmenení budú bežci, ktorí budú mať najzaujímavejšie, najzábavnejšie resp. najvtipnejšie kostýmy, dresy, masky, vybavenie (fantázii sa obmedzenia nekladú) a absolvujú v nich trať 5 km podľa príslušnej kategórie. Bežci , ktorí prídu v netradičnom športovom oblečení, kostýme, maske neplatia ŠTARTOVNÉ.

 

Výdatné občerstvenie

…aby toho nebolo po Vianociach málo 😉 Organizátor zabezpečí pre všetkých liptovskú kapustnicu v spolupráci s partnerom podujatia Čierny Kameň. 

 

Registrácia a štartovné

  • Registrácia: Zaregistrujte sa online do 26.12.2022 najneskôr do 12,00h. POZOR!!! Pre tých čo sa neprihlásili online bude prihlásenie na mieste možné iba do 11.30h, platí pre všetky vekové kategórie. Celá suma vyzbieraná prostredníctvom štartovného bude venovaná na podporu Ružomberskej bežeckej ligy, na technické a organizačné zabezpečenie.
  • Štartovné: Pre online prihlásených 10€ a pre prihlásených na mieste 15€. Bežci, ktorí prídu v netradičnom športovom oblečení, kostýme, maske neplatia ŠTARTOVNÉ. 
  • Prezentácia: V deň pretekov v priestore štartu a cieľa 10,00 – 11,30h. resp. najneskôr 30 min. pred štartom príslušnej kategórie.

 

 

Meranie časov: Časomiera PT prostredníctvom čipov
Hlavný organizátor: AdamSport, o.z Ružomberok v pohybe, Pivovar Čierny Kameň
Podporný tím: OZ Ružomberok v pohybe, o.z Ružomberčan
Generálni sponzori: Adamsport
Riaditeľ pretekov: Patrik Lupták
Autor trate: Tomáš Gazdarica
Hlavný rozhodca: Tomáš Gazdarica

Viac informácii:

Organizátori o.z Ružomberok v pohybe
 Patrik Lupták 0915 824 928
– Tomáš Gazdarica 0905 315 201