Partneri

Tí, bez ktorých by to nevzniklo…

Vytvoriť podujatie, ktoré je dokonalé po mnohých stránkach – od vizuálnej, cez poskytnutie nezabudnuteľného zážitku, až po stopercentné zabezpečenie celého chodu danej akcie – je mnohokrát náročné. Náročné nielen fyzicky, ale aj finančne.

Financie, záujem a veľký chtíč sú základom, bez ktorého by sa žiadna akcia nedosiahla do úspešného konca. Aby tomu tak bolo, je potrebné zozbierať kopu nadšencov, ktorí príprave prepadnú a sú odhodlaní urobiť všetko preto, aby sa akcia dotiahla do úspešného konca.

O nič menej dôležitú úlohu v celom tomto procese zohrávajú aj partneri a sponzori. Ide o tých, ktorí sú ochotní finančne a inými darmi podporiť daný projekt. Osobne sa podieľajú na dotvorení celej akcie – a aj za to sme im neskutočne vďační.

Celý projekt by sa nikdy neuskutočnil bez organizátorov a hlavných partnerov. Projekt by nikdy nenabral reálne rozmery, keby sa neodhodlali tieto organizácie a nezbúchali všetko dokopy.

AdamSport

Primárna myšlienku vytvorenia celého projektu Ružomberok v pohybe sa zrodila v hlave majiteľa outdoorovej predajne AdamSport v Ružomberku. On (Patrik Lupták) a skupina športových nadšencov (Ľuboslav Palguta, Ľubomír Kubáň, Tomáš Gazdarica a Ján Svrček) pridali ruku k dielu a vytvorilo sa to, čo dnes nazývame Ružomberok v pohybe. Ďakujeme.

Mondi SCP, a.s.

Líder v balení a výrobe papiera so závodom v Ružomberku. Zamestnávateľovi viac ako 26 000 ľudí v 30 krajinách sveta patrí obrovská vďaka. Vďačíme mu za finančné a matieriálne dary, nezameniteľnú pomoc pri organizácií jednotlivých pretekov a súťaží a vôbec – za ochotu byť jedným z našich hlavných partnerov. Ďakujeme.

Mesto Ružomberok

Samotné mesto, v ktorom sa to celé deje. Všetky miesta a poskytnutie priestranstiev – aj za to sme im vďační. Ďakujeme im za ústretovosť a pomoc pri organizovaní jednotlivých pretekov, za sprostredkovanie informácií ohľadom jednotlivých pretekov obyvateľom Ružomberka. Ďakujeme.

Malinô Brdo

Posledným z hlavných organizátorov je ski a bikepark Malinô Brdo. O nič menšia vďaka patrí práve im. Vďačíme im za množstvo pomoci, ktorú nám poskytujú. Za dary, ktoré nám pri usporiadaní jednotlivých poskytujú a bez nich by sme to nezvládli. Ďakujeme.

Medzi tých, bez ktorých by sme to celé neuskutočnili, patria aj spoluorganizátori. Jednotlivé organizácie a kluby, ktoré sú v Ružomberku alebo v jeho okolí sa bohato podieľajú na organizovaní a dobrovoľných výpomociach počas usporiadaných akcií. Medzi tieto organizácie zaraďujeme CKC Černová, Bežecký klub Ružomberok – Biely Potok, ZŠ Zarevúca, Športová komisia MsZ Ružomberok a Bežecký klub Moji ľudia Černová. Ďakujeme.

Aké by to bolo, keby sa celá akcia zorganizovala, všetko by bolo dokonalo pripravené, no stanovištia by zívali prázdnotou? Vďaka našim mediálnym partnerom sa k takejto situácii nikdy nedostaneme! Sú to oni, vďaka komu sa o našich podujatiach dozvedá čo najväčšie množstvo ľudí. A aj práve preto sme im veľmi vďační.

Ružomberský hlas, Mestská televízia Ružomberok, Kultúrny dom Andreja Hlinku, a.s. či Ružomberský magazín. Mediálne spojky medzi nami a našimi budúcimi súťažiacimi. Vždy sa postarajú o to, aby nikto neostal neinformovaný. Ďakujeme.

Každý, kto mohol, pomohol. Inak to nie je ani v tomto prípade. Ostatní partneri zohrávajú veľmi dôležitú úlohu čo sa pomoci pri príprave celkového dojmu, občerstvenia, darov, priestorov a všetkých doplnkových a zároveň nemenej významných aktivít týka. Kto však medzi týchto partnerov patrí?

Radíme sem Hotel Malina***, ktorý ponúka 20 nových a zrekonštruovaných izieb s moderným vybavením v každej izbe.

Ďalej nesmieme zabudnúť na spoločnosť Safirs, ktorá ponúka komplexné služby bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci.

Spomenieme aj ZŠ Zarevúca, ktorá ponúka kvalitné vzdelanie pre deti už vyše 40 rokov.

Aké by to bolo bez poriadnej hudby a osvetlenia? Fádne, nudné, no s firmou King LIGHT & SOUND tomuto problému hravo predídeme!

Stránka beh.sk nám ponúka prehľad bežeckých pretekov, ktoré sa konajú, budú konať a konali. Dozvieme sa tu aj jednotlivé výsledky daných súťaží.

Dynamicky sa rozvíjajúce moderné zdravotnícke pracovisko, ktoré poskytuje svojim pacientom vysokokvalifikovanú lekársku starostlivosť? Vyšetria – diagnostikujú – liečia. Takí sú v ORTO REHAB CLINIC.

Chceš auto? Poradíme ti TODOS – tento autorizovaný predajca a servis značiek ŠKODA, SEAT, Fiat, Cadillac, Corvette, Camaro, Dodge a RAM a autorizovaný servis značiek VW, Jeep a Alfa Romeo ti dokáže ponúknuť všetko to, čo potrebuješ a hľadáš.

A čo také rýchle občerstvenie? Kočovný pivovar a reštaurácia Čierny kameň to je to, čo hľadáš!

Tradičná domáca slovenská kuchyňa U dobrého pastiera v precízne ladených drevených stavbách ti ponúka dokonalý oddych a zaručený plný žalúdok.

Samozrejme je potrebné, aby nás bolo počuť! Fanúšikovia z Concordie 1906 presne vedia ako na to.

PEKO HOLDING, lokal, pta – intelligent originality a PROJEKT ZDRAVÝ CHRBÁTIK firmy ponúkajúce nezabudnuteľné služby.

Ostatní partneri. Každému patrí osobitná veľká vďaka. Ďakujeme.

A teraz je potrebné predstaviť a vysloviť veľkú vďaku organizačnému tímu celého projektu Ružomberok v pohybe, bez ktorého by sa nepodarilo vytvoriť projekt ako ho poznáme dnes. Vďačíme Patrikovi Luptákovi, Ľuboslavovi Palgutovovi, Tomášovi Gazdarovicovi, Kataríne Bendíkovej, Miroslavovi Mackovi, Vojtechovi Mackovi, Branislavovi Kovalčíkovi, Tomášovi Bačkorovi, Ľubomírovi Kubáňovi, Jánovi Svrčekovi, Mariánovi Bujňákovi, Janke Streitovej, Michalovi Lazárovi, Ladislavovi Csiffárymu a Mariánovi Kašákovi. Ďakujeme.

Organizátori, organizačný tím, hlavní partneri, spoluorganizátori, mediálni partneri a ostatní partneri. Jednoducho – partneri. Partneri v krízových situáciách, v organizácii, v príprave, v úspechu. Partneri v projekte, ktorý je pre vás. Partneri vo všetkom – partneri Ružomberku v pohybe. Ďakujeme.

Hlavní partneri:

Spoluorganizátori:

CKC Černová, Bežecký klub Ružomberok – Biely Potok, ZŠ Zarevúca, Športová komisia MsZ Ružomberok, Bežecký klub Moji ľudia Černová.

Organizačný tím:

P. Lupták, Ľ. Palguta, Ľ. Kubáň, T. Gazdarica, J. Svrček, K. Bendíková, M. Bujňák, J. Streitová, M. Lazár, M. Macko, V. Macko, B. Kovalčík, T. Bačkor, L. Csiffáry, M. Kašák…

Mediálni partneri:

Ostatní partneri: